Samsonite

WALIZKA SAMSONITE LITE-CUBE DLX 55 CM

INDEX: 002-082V0-0002-01

Specyfikacja

Kolekcja Lite-Cube DLX
Kolor producenta Midnight Blue
Wysokość 55 cm
?

Podana wysokość uwzględnia wystające elementy.

Szerokość 40 cm
?

Podana szerokość uwzględnia wystające elementy.

Głębokość 20 cm
?

Podana głębokość uwzględnia wystające elementy.

Waga 2.3 kg
Pojemność 36,5L l
Materiał Curv
Ilość kółek 4
Rączka Podwójna szyna
Boczny uchwyt
Górny uchwyt
TSA Tak
Wyposażenie Pasy spinające
Kieszeń na buty i pranie
Kieszeń na mokre rzeczy
Gwarancja producenta 10 lat

Opis

Kolekcja Lite Cube DLX jest ekskluzywną linią walizek o klasycznym wyglądzie wykończoną szlachetnym materiałem takim jak skóra. Wnętrze produktów zostało zaprojektowane w wiele praktycznych rozwiązań, takich jak dodatkowe schowki, kieszenie, pokrowiec na buty i pranie. Materiał Curv, z którego wykonane są walizki jest opatentowany przez firmę Samsonite. Cechuje go wyjątkowa lekkość, doskonała odporność na wstrząsy i niezwykła wytrzymałość.Walizka kabinowa o pojemności 36,5 litra i wadze 2,3 kg jest idealna na krótkie wyjazdy i podróże służbowe. Teleskopowy uchwyt na podwójnym stelażu i cztery podwójne, obrotowe kółka powodują, iż prowadzenie walizki jest płynne i nie wymaga użycia siły. W uchwycie znajduje się zintegrowana zawieszka adresowa. Dla idealnej organizacji bagażu komory walizki zostały wyposażone we wzmocnione przekładki, pasy i siatkę oddzielającą. Dzięki kolekcji Lite Cube DLX możesz podróżować wygodnie i luksusowo.

Inne produkty z tej kolekcji

Wybrana walizka ma rozmiar 40 x 55 x 20 cm

Znajdź w naszej wyszukiwarce swojego przewoźnika i sprawdź, czy wybrany produkt spełnia wymagania dopuszczalnego wymiaru bagażu podrecznego.

Wybierz linie lotniczą

?

Pamiętaj! Każda linia lotnicza ma inne dopuszczalne rozmiary bagażu podręcznego. W dniu 8.03.2017 r. zebraliśmy dla Was informacje odnośnie wymagań najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce. Zanim dokonasz zakupu sprawdź na stronie www swojego przewoźnika aktualne wymagania odnośnie wymiaru bagażu kabinowego jak i innych zasad podróżowania.

Jak mierzyć bagaż podręczny? Wybierając bagaż podręczny miej na uwadze, że linie lotnicze do jego wymiarów zaliczają również wystające elementy jak kółka i rączki. Przestrzeń w lukach bagażowych przeznaczona na bagaż podręczny została przewidziana z uwzględnieniem tych wystających elementów.

porównaj z

Ups! Możesz porównać maksymalnie 4 produkty.

Jeśli chcesz dodać do porównania ten produkt, usuniemy za Ciebie z porównywarki pierwszy dodany element lub możesz przejść teraz do porównywarki i samemu usunąć wybrany produkt.

dodaj produkt do porównywarki Przejdź do porównywarki

Komunikat Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ