Samsonite

KUFEREK SAMSONITE SPARK ROCK

INDEX: 002-038V0-0008-08

299,00

Darmowa dostawa

Specyfikacja

Kolekcja Spark
Kolor producenta Rock
Materiał Poliester
Głębokość 19 cm
Szerokość 28 cm
Waga 0.4 kg
Pojemność 13 l

Opis

Pojemność, mała waga, świetna organizacja wnętrza - jeśli tego oczekujesz od kuferka podróżnego, to wszystkie te cechy posiadają produkty z kolekcji Samsonite Spark. Kuferek wykonano z wysokiej jakości poliestru, a w środku część podszewki pokryto specjalną folią ułatwiającą usuwanie ewentualnych zabrudzeń.

Inne produkty z tej kolekcji

Wybrany kuferek ma rozmiar 28 x 26 x 19 cm

Znajdź w naszej wyszukiwarce swojego przewoźnika i sprawdź, czy wybrany produkt spełnia wymagania dopuszczalnego wymiaru bagażu podrecznego.

Wybierz linie lotniczą

?

Pamiętaj aby sprawdzić rozmawr walizki

Jak mierzyć bagaż podręczny? Wybierając bagaż podręczny miej na uwadze, że linie lotnicze do jego wymiarów zaliczają również wystające elementy jak kółka i rączki. Przestrzeń w lukach bagażowych przeznaczona na bagaż podręczny została przewidziana z uwzględnieniem tych wystających elementów.

Porównaj z

Ups! Możesz porównać maksymalnie 4 produkty.

Jeśli chcesz dodać do porównania ten produkt, usuniemy za Ciebie z porównywarki pierwszy dodany element lub możesz przejść teraz do porównywarki i samemu usunąć wybrany produkt.

dodaj produkt do porównywarki Przejdź do porównywarki

Komunikat Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ