Samsonite

KUFEREK SAMSONITE LITE DLX MIDNIGHT BLUE

INDEX: 002-064D0-0002-01

Specyfikacja

Kolekcja Lite DLX
Kolor producenta Midnight Blue
Materiał Poliester
Głębokość 19 cm
Szerokość 37 cm
Waga 0.7 kg
Pojemność 13 l

Opis

Samsonite Lite DLX to ekskluzywna kolekcja bagażu podręcznego i toreb podróżnych oraz codziennych, przeznaczona dla osób o bardzo wysokich wymaganiach. Kosmetyczkę wykonano z tłoczonej w nieregularny falisty wzór, miękkiej w dotyku tkaniny. Dodatkowo pokryto ją teflonem co zapewnia ochronę przed wodą i kurzem.Mimo iż kosmetyczka jest z kategorii miękkich, to posiada również praktyczny system otwarcia, oparty na specjalnej ramie.
Paleta kolorystyczna kolekcji to eleganckie odcienie szarości i granatu. Wytworności walizce dodają skórzane elementy.

Kolekcja Samsonite Lite DLX została nagrodzona w 2016 roku nagrodą Reddot Award w kategorii Product Design.

Inne produkty z tej kolekcji

Wybrany kuferek ma rozmiar 37 x 21 x 19 cm

Znajdź w naszej wyszukiwarce swojego przewoźnika i sprawdź, czy wybrany produkt spełnia wymagania dopuszczalnego wymiaru bagażu podrecznego.

Wybierz linie lotniczą

?

Pamiętaj aby sprawdzić rozmawr walizki

Jak mierzyć bagaż podręczny? Wybierając bagaż podręczny miej na uwadze, że linie lotnicze do jego wymiarów zaliczają również wystające elementy jak kółka i rączki. Przestrzeń w lukach bagażowych przeznaczona na bagaż podręczny została przewidziana z uwzględnieniem tych wystających elementów.

Porównaj z

Ups! Możesz porównać maksymalnie 4 produkty.

Jeśli chcesz dodać do porównania ten produkt, usuniemy za Ciebie z porównywarki pierwszy dodany element lub możesz przejść teraz do porównywarki i samemu usunąć wybrany produkt.

dodaj produkt do porównywarki Przejdź do porównywarki

Komunikat Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ