Travelite

KUFEREK PODRÓŻNY TRAVELITE ORLANDO

INDEX: 003-98492-0000-10

119,00

Darmowa dostawa

Specyfikacja

Kolekcja Orlando
Kolor producenta Czerwony
Materiał Poliester
Głębokość 22 cm
Szerokość 36 cm
Waga 0.9 kg
Pojemność 19 l

Opis

TRAVELITE Orlando to seria bardzo popularnych i wytrzymałych walizek miękkich. Ich cechą charakterystyczną są wzmocnione rogi oraz elementy narażone na uszkodzenia.

Obecnie jest to jedna z najdłużej produkowanych kolekcji marki Travelite, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów Travelite od dobrych kilku lat. Wytrzymały materiał, prostota wykonana, oraz niezawodność to wszystko cechy świadczące o dobrej pozycji tej kolekcji.

Inne produkty z tej kolekcji

Wybrany kuferek ma rozmiar 36 x 26 x 22 cm

Znajdź w naszej wyszukiwarce swojego przewoźnika i sprawdź, czy wybrany produkt spełnia wymagania dopuszczalnego wymiaru bagażu podrecznego.

Wybierz linie lotniczą

?

Pamiętaj aby sprawdzić rozmawr walizki

Jak mierzyć bagaż podręczny? Wybierając bagaż podręczny miej na uwadze, że linie lotnicze do jego wymiarów zaliczają również wystające elementy jak kółka i rączki. Przestrzeń w lukach bagażowych przeznaczona na bagaż podręczny została przewidziana z uwzględnieniem tych wystających elementów.

Porównaj z

Ups! Możesz porównać maksymalnie 4 produkty.

Jeśli chcesz dodać do porównania ten produkt, usuniemy za Ciebie z porównywarki pierwszy dodany element lub możesz przejść teraz do porównywarki i samemu usunąć wybrany produkt.

dodaj produkt do porównywarki Przejdź do porównywarki

Komunikat Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ