Samsonite

KŁÓDKA Z ZAMKIEM SZYFROWYM SAMSONITE W KOLORZE ŻÓŁTYM

INDEX: 002-0U230-0109-06

Specyfikacja

Kolekcja Samsonite Accessories
Kolor producenta Yellow
Waga 0.2 kg
Gwarancja producenta 2 lata

Opis

Stare powiedzenie mówi, że przezorny jest zawsze ubezpieczony. Pewnie wymyślił je ktoś, kto pojechał na wakacje i zamek w plecaku, torbie lub walizce dodatkowo spiął kłódką. Jeśli masz uzasadnione obawy, że ktoś niepowołany może zaglądać w Twój bagaż lub boisz się, że podczas podróży pęknie zamek, a wszystkie Twoje rzeczy wylądują na zewnątrz, zakup kłódki będzie dobrym pomysłem.

Pamiętaj, że decydując się na zakup kłódki na kod musisz go zapamiętać (lub zapisać w bezpiecznym miejscu). Jeśli masz dobrą pamięć, ale krótką, rozważ zakup kłódki na kluczyk. Modele na jeden kluczyk lub dwa, w licznych kolorach znajdziesz w naszym sklepie w dziale „breloki i kłódki”.

Inne produkty z tej kolekcji

Porównaj z

Ups! Możesz porównać maksymalnie 4 produkty.

Jeśli chcesz dodać do porównania ten produkt, usuniemy za Ciebie z porównywarki pierwszy dodany element lub możesz przejść teraz do porównywarki i samemu usunąć wybrany produkt.

dodaj produkt do porównywarki Przejdź do porównywarki

Komunikat Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ